Doplňky

Okapnice

Eurookna Pavelka jsou dodávána s hliníkovými eloxovanými okapnicemi již v základním provedení. Eloxované okapnice chrání rám okna i křídlo před povětrnostními vlivy.

Okapnici tvoří hliníková lišta s eloxovaným povrchem umístěná na spodní části rámu a křídla. Má speciální profil, který spolehlivě odvádí vodu stékající z křídla mimo okenní spáru a rám.

Vybrat si můžete ze čtyř druhů okapnic.

okapnice na dřevěná okna

Vnitřní parapety

Nabízíme v provedení plastovém nebo postformingovém. Plastový parapet je potažen dekorativním laminátem a jeho součástí jsou plastové boční krytky. Parapety jsou odolné proti oděru, běžným čisticím prostředkům i UV záření. Vybrat si můžete z několika barevných odstínů (buk, dub, javor, mahagon a další...).

Venkovní parapety

Jsou vyrobeny s eloxovaného hliníkového profilu s plastovými koncovkami v barvě parapetu. Parapety mají stejné odstíny jako okapnice - bílá, stříbrná, světlý bronz, tmavý bronz (na Vaše přání i jiné odstíny podle vzorníku RAL). Šíře parapetu 50 - 360 mm, maximální délka 6 m. Povrch je bezúdržbový a zaručuje mnohaletou životnost bez nutnosti dalších nátěrů.

okenní příčkyPříčky

Nabízíme sklodělící v různých šířkách (55, 65, 80 mm), nalepovací, meziskelní hliníkové a snímatelné okenní.

Těsnění

Těsnění je komůrkové celoobvodobé z trvale plastické silikonové pryže, která udržuje okno dokonale těsné. U dřevěných oken IV68 používáme těsnění jednoduché, v profilech IV92 těsnění dvojité.

Žaluzie, markýzy, rolety

Žaluzie mohou být montovány exteriérově (tzn. venkovní) nebo interiérově (dovnitř). Vybrat si můžete mezi elektropohonem a mechanickým ovládáním na šňůrku.

Venkovní rolety s mechanickým ovládáním nebo s elektropohonem nabízíme v různých barevných provedeních včetně navíjecích kastlíků.

Markýzy slouží k zastínění teras, balkónů nebo prosklených výloh. Jejich ovládání je velmi jednoduché, zpravidla postačí ovládání na kliku, pouze v případě větších ploch doporučujeme elektrický pohon.

Sítě proti hmyzu

Sítě řadíme k tradičním způsobům ochrany oken proti mouchám, komárům a podobnému létavému hmyzu. Rám sítě je hliníkový a dokážeme jej přizpůsobit jakémukoliv oknu. Vybrat si můžete z široké nabídky barev nebo imitací dřeva. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Zaujala Vás naše dřevěná okna, dveře nebo vrata?

Chcete si od nás koupit kvalitně vysušené řezivo?

Kontaktovat nás můžete zde.

 

 

zelená usporám

Copyright © 2012. Okna Pavelka | design by carax.cz